Panorama Żółkiewska

 

Katalog Biblioteki Online

 

Biblioteka Wirtualna

RODO

Kontakt

Ośrodek Kultury Samorządowej
w Żółkiewce

Biblioteka Gminna

poniedziałek - piątek:
godz. .8:00 - 18:00
sobota:
godz. 8:00 - 13:00

ul. Krótka 3
22-335 Żółkiewka
tel./fax: 84 68 31 728
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane linkiAktualności

Festiwal "Śpiewogry i Tany" 25-30 lipca 2016 r.

 W ostatnim tygodniu lipca na terenie gminy Żółkiewka odbył kilkudniowy, edukacyjno-artystyczny festiwal „Śpiewogry i Tany”. Celem  festiwalu było poznanie, kultywowanie oraz promocja zanikających tradycji muzycznych naszego regionu. Pomysłodawcą oraz głównym organizatorem festiwalu jest Przemysław Łozowski, prezes Fundacji „Borówek 27”. Partnerami zaangażowanymi w organizację tego wydarzenia byli także Ośrodek Kultury w Żółkiewce oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Olchowieckiej. Od 25 lipca wszyscy zainteresowani mogli obcować z muzyką i śpiewem naszego regionu. W ramach festiwalu odbywały się warsztaty gry na instrumentach, warsztaty śpiewacze, potańcówki oraz zajęcia dla dzieci, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Żółkiewce. Uwieńczeniem tygodniowego festiwalu była sobotnia impreza zorganizowana na placu przed budynkiem Ośrodka Kultury w Żółkiewce. Finał Festiwalu podzielony został na bloki tematyczne. Imprezę rozpoczęła opowieść Mieczysława Kołka o  dawnych zwyczajach jakie panowały na wsi, następnie miał miejsce blok poetycki zaś na koniec na scenę zawitali muzycy, którzy przygrywali do tańca zebranej w Żółkiewce publice.

Efektem zajęć z dziećmi, jakie odbywały sie w ramach festiwalu W Ośrodku Kultury w Żółkiewce jest poniższa animacja przygotowana przez dzieci biorące udział w zajęciach i panią Kasię Chodoń.

aa

Gmina Żółkiewka

RTPŻ

BIP


Dom Kultury+

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

242817
DzisiajDzisiaj182
WczorajWczoraj123
W tym tygodniuW tym tygodniu654
W tym miesiącuW tym miesiącu2487
Wszystkie dniWszystkie dni242817

Copyright © 2012 - Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce.
Strona wykonana przez: www.js-studio.pl