Panorama Żółkiewska

 

Katalog Biblioteki Online

 

Biblioteka Wirtualna

RODO

Kontakt

Ośrodek Kultury Samorządowej
w Żółkiewce

Biblioteka Gminna

poniedziałek - piątek:
godz. .8:00 - 18:00
sobota:
godz. 8:00 - 13:00

ul. Krótka 3
22-335 Żółkiewka
tel./fax: 84 68 31 728
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane linkiAktualności

Występ Formacji Tańca Towarzyskiego "Gamza" w Żółkiewce 8.10.2016 r.

8 października 2016 r. w trakcie XIV Sejmiku Towarzystw Regionalnych odbywającego się w Żółkiewce miał miejsce występ Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „G A M Z A”

 „G A M Z A” jest jedną z najstarszych w Lublinie taneczną grupą artystyczną. Zrzesza w swoim kręgu studentów nie tylko Politechniki, ale i pozostałych Uczelni Lublina. Jest pierwszą utworzoną 1 kwietnia 1970 roku przez studentów, wówczas jeszcze Wyższej Szkoły Inżynierskiej, grupą działającą przy Politechnice Lubelskiej. Głównym celem realizowanym przez FTT PL „G A M Z A” jest popularyzacja tańca towarzyskiego w środowisku akademickim i zachęcenie studentów do uprawiania tej artystycznej dyscypliny, jako relaksu po dniu przepełnionym wysiłkiem umysłowym. „GAMZA” to formacja osób chcących dobrze tańczyć. Corocznie tancerze prezentują programy artystyczne podczas studenckich imprez kulturalnych i sportowych, spotkań biznesowych i integracyjnych. Angażują się również w organizowanie imprez tanecznych na skalę miejską i ogólnopolską. Od 1992 roku cyklicznie prowadzą działalność charytatywną, organizując różnego rodzaju koncerty i pokazy. W repertuarze grupy znajdują się wszystkie tańce standardowe i latynoamerykańskie. Układy choreograficzne tworzą atmosferę musicalu i rewii.

Gmina Żółkiewka

RTPŻ

BIP


Dom Kultury+

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

250213
DzisiajDzisiaj105
WczorajWczoraj233
W tym tygodniuW tym tygodniu338
W tym miesiącuW tym miesiącu4549
Wszystkie dniWszystkie dni250213

Copyright © 2012 - Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce.
Strona wykonana przez: www.js-studio.pl