Panorama Żółkiewska

 

Katalog Biblioteki Online

 

Biblioteka Wirtualna

RODO

Kontakt

Ośrodek Kultury Samorządowej
w Żółkiewce

Biblioteka Gminna

poniedziałek - piątek:
godz. .8:00 - 18:00
sobota:
godz. 8:00 - 13:00

ul. Krótka 3
22-335 Żółkiewka
tel./fax: 84 68 31 728
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane linkiAktualności

Ferie 2017 w Ośrodku Kultury - Relacja

Ferie zimowe, styczeń 2017

Ośrodek Kultury w Żółkiewce przygotował dla dzieci i młodzieży ciekawą ofertę spędzenia czasu wolnego. W pierwszy dzień ferii dzieci obejrzały w sali Ośrodka Kultury spektakl pt. ,,Złota kaczka’’, w wykonaniu aktorów z teatru KRAK-ART. Jedną z atrakcji był wyjazd do Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu na film pt. SING. Również w Ośrodku Kultury miłośnicy bajek mogli oglądać filmy animowane.

Dzieci chętnie brały udział w zajęciach plastycznych w Bibliotece podczas, których m.in. tworzyły różne ozdoby z masy solnej. Z dużą starannością  i kreatywnością robiły maski karnawałowe. Wiele radości i dobrego humoru dostarczyły zabawy integracyjne i ruchowe.

 W drugim tygodniu ferii dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego, zajęciach tanecznych oraz z wielkim zacięciem grały w szachy. Ośrodek Kultury zorganizował drugi wyjazd do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie na spektakl pt. ,,Alicja w krainie czarów’’. Sztuka była wystawiana na scenie kameralnej w Centrum Spotkania Kultur. Ponadto zwiedziliśmy turystyczno-edukacyjną Lubelską Trasę Podziemną, znajdującą się pod Starym Miastem. Z wielkim skupieniem słuchaliśmy historii miasta, podziwiając makiety obrazujące najważniejsze okresy rozwoju Lublina. Punktem kulminacyjnym była, wzbogacona światłem i dźwiękiem, ruchoma makieta Wielkiego Pożaru Lublina w 1719 r.

W ostatnim dniu ferii uczestnicy zajęć z języka angielskiego wystąpili na scenie  Ośrodka Kultury przedstawiając bajkę pt. ,,Czerwony kapturek’’ przed publicznością wśród, której byli obecni dziadkowie i rodzice. Swoje role odegrali w języku angielskim. Na zakończenie wszyscy biorący udział w przedstawieniu otrzymali pamiątkowe dyplomy.  Finałem oferty feryjnej była zabawa choinkowa dla dzieci. Konkursy, gry, tańce, zabawy poprowadziła p. Katarzyna Oleszek. Niespodzianką dla dzieci był przygotowany dla wszystkich poczęstunek. Zaproponowana oferta feryjna trafiła w oczekiwania dzieci i rodziców, o czym świadczy spora ilość odbiorców. Zapraszamy na kolejne propozycje Ośrodka Kultury.

Gmina Żółkiewka

RTPŻ

BIP


Dom Kultury+

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

242836
DzisiajDzisiaj201
WczorajWczoraj123
W tym tygodniuW tym tygodniu673
W tym miesiącuW tym miesiącu2506
Wszystkie dniWszystkie dni242836

Copyright © 2012 - Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce.
Strona wykonana przez: www.js-studio.pl