Mikołajki w Ośrodku Kultury w Żółkiewce

Mikołajki w Ośrodku Kultury w Żółkiewce

 06 grudnia mikołajkową atmosferę w Ośrodku Kultury można było odczuć przez całe wtorkowe popołudnie. Wiemy, jak ważnym dniem dla dzieci są Mikołajki, dlatego przygotowaliśmy dla nich mnóstwo niespodzianek. Spotkanie rozpoczęło się od odwiedzin Świętego Mikołaja, który nie zapomina o nikim, w związku z czym przyniósł słodkości dla dzieci z grupy przedszkolnej „Żółkieweczka” w Żółkwi w Ukrainie, wszystkie podarki zostaną przekazane najmłodszym.
Mikołajkowe zabawy rozkręciło przedstawienie Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa. Julia i Jakub przenieśli dzieci do zaczarowanego świata baśni „Królowa śniegu” H.Ch. Andersena. Poprowadzili świetny spektakl, nakłaniając widownie do interakcji, za co serdecznie dziękujemy w imieniu zadowolonych dzieci.
Następnie Panie z Ośrodka Kultury zachęciły dzieci do wspólnych zabaw mikołajkowych, podczas których uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę, która przywołała Mikołaja aż z Bieguna Północnego.
Zanim przybyły Mikołaj wręczył prezenty i słodkie upominki, musiał sprawdzić wiedzę dzieci na jego temat w quizie. Po wspólnych zabawach i pamiątkowych zdjęciach Mikołaj udał się w dalszą drogę a dzieci, które pozostały w OKS brały udział w zajęciach z tańca nowoczesnego.

Post a Comment