Spotkanie z Mikołajem w Ośrodku Kultury w Żółkiewce

Spotkanie z Mikołajem w Ośrodku Kultury w Żółkiewce

Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce jest miejscem, dla którego istotną rolę odgrywa radość oraz obecność dzieci. Dla najmłodszych natomiast, ważną datą jest 06. grudnia. Stąd powstała kompilacja, w myśl której nie mogliśmy przejść obojętnie obok tej daty. W związku z powyższym 06.12.2023r. OKS przygotował ofertę owocną w niespodzianki dla najmłodszych. Mikołajkowe zabawy rozpoczęliśmy od występu Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa. Aktorzy wystąpili w przedstawieniu pt. „Świąteczna gorączka Olafa” . Historii o ulubieńcach z Lodowej Krainy, pełnej humoru i przygód. Spektakl opowiadał o miłości, przyjaźni, uczył wzajemnej współpracy. Sposób poprowadzenia inscenizacji porwał widzów do zabawy, nakłonił młodą widownie do interakcji.
Po przedstawieniu nadeszła pora na wspólną zabawę i śpiewanie piosenek, które zostały zakończone odwiedzinami Mikołaja. Przybyły Mikołaj wręczył prezenty i słodkie upominki. Po wspólnych zabawach i pamiątkowych zdjęciach Mikołaj udał się w dalszą drogę.

Dzieci odwiedzające OKS z pewnością mogą uznać ten dzień jako udany, pełen emocji. Uśmiechy nie schodziły z twarzy uczestników wydarzenia a wspomnienia zostaną na długi czas.

Post a Comment