Sukces Kabaretu ,,Pod Siwym Włosem”

Sukces Kabaretu ,,Pod Siwym Włosem”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o sukcesie Kabaretu ,,Pod Siwym Włosem” działającym przy Ośrodku Kultury w Żółkiewce!

23 listopada 2019 r. w Lublinie odbył się Koncert Finałowy XX Wojewódzkiego Jesiennego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu 43 prezentacji konkursowych jury postanowiło przyznać nagrodę dla Kabaretu ,,Pod Siwym Włosem” oraz wyróżnienie dla pani Ewy Zachariasz-Auksztol. Serdecznie gratulujemy, jesteśmy dumni z sukcesu seniorów i dziękujemy za promocję naszej gminy w województwie lubelskim.

Członkowie kabaretu ,,Pod Siwym Włosem” to amatorzy, którzy sprawiają radość innym i dają okazję do dobrej zabawy poprzez humor w monologach, dialogach, skeczach i piosenkach napisanych przez panią Ewę Zachariasz-Auksztol. Z nieskrywaną dumą możemy się pochwalić, że rzetelna praca została doceniona. Kabaret ,,Pod Siwym Włosem” zdobył zaszczytne miejsce, uznanie i wielkie brawa podczas tak ważnej imprezy, jakim jest Wojewódzki Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów. Jest to duży sukces, na który składa się cierpliwa praca seniorów, regularne spotkania, ćwiczenia piosenek, utrwalanie tekstów a także pomysł na wizerunek sceniczny. Cechą charakterystyczną kabaretu są kapelusze ozdabiane przez panią Teresę Jaremek. Cały zespół pracowników Ośrodka Kultury Samorządowej na czele z dyrektorem Anną Podgórską pomagają w przygotowaniach i wspierają grupę seniorów przed każdym występem.
Serdeczne podziękowania dla Łukasza Majkuta i Pawła Łapy (członków Kapeli Żółkiewiacy), którzy zadbali o oprawę muzyczną programu kabaretowego.

Post a Comment