Sukces modelarzy w Biłgoraju

Miło nam poinformować, że uczestnicy Klubu Modelarskiego działającego przy Ośrodku Kultury w Żółkiewce mają kolejny sukces na swoim koncie. 25.06.2023 r. w Biłgoraju odbyły się zawody modeli zdalnie sterowanych i pływających. Klub Modelarski reprezentowali Mateusz Skowronek, Mikołaj Zielonka oraz prowadzący zajęcia Pan Jarosław Żyśko. W zmaganiach o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj w swojej kategorii wiekowej zwyciężył Mateusz Skowronek zajmując I miejsce, Pan Jarosław również zajął miejsce na podium- w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce. W klasyfikacji zespołowej Klub Modelarski uplasował się na III miejscu. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy, zwycięzcy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy !!!