Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury w Żółkiewce

Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury w Żółkiewce

8. marca jest wyjątkowym dniem w roku. Wtedy swoje święto mają wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu 08.03.2023 w Ośrodku Kultury Samorządowej w Żółkiewce odbyło się wydarzenie „Gminny Dzień Kobiet”. Spotkanie skierowane było do członkiń kół gospodyń wiejskich należących do gminy Żółkiewka oraz organizacji pozarządowych.
Rozpoczęcia wydarzenia dokonała dyrektor OKS Pani Anna Podgórska. Obecni byli Wójt Gminy Żółkiewka Pan Jacek Lis, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Pan Jan Bobel, Sekretarz Urzędu Gminy Pan Marcin Zając, Przewodniczący Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego Pan Henryk Jaremek, Panie z KGW należących do gminy Żółkiewka oraz twórczynie ludowe z gminy Żółkiewka.
Podczas części artystycznej na scenie wystąpił Kabaret Pod Siwym Włosem oraz Kapela Wujka Romana. Na scenie zatańczyły dziewczynki uczęszczające do OKS na zajęcia z tańca nowoczesnego prezentując poznany układ taneczny z gatunku hip-hop.
Wszystkie Panie obecne na sali zostały obdarowane kwiatami przez panów samorządowców z okazji ich święta oraz spędziły miło czas.
Zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii

Post a Comment