WRAZ z WIOSNĄ, NOWE OTWARCIE

WRAZ z WIOSNĄ, NOWE OTWARCIE

Miło nam poinformować, że przeprowadzka z pomieszczeń szkoły gimnazjalnej do  budynku po generalnym remoncie Ośrodka Kultury Samorządowej w Żółkiewce dobiega końca.

Jeszcze kilka dni zajmie nam przewiezienie różnych materiałów, sprzętów do działalności kulturalnej. Mimo to, postanowiliśmy, że powoli ruszamy, wraz z wiosną, i realizujemy zaplanowane działania w nowej odsłonie.Na początek, w poniedziałek 04 kwietnia o godz.15.30 warsztaty wielkanocne, na których będziemy się uczyć jak zrobić palmę i tradycyjną pisankę. Następnie konkurs na palmę, pisankę, wystawa pokonkursowa, próby naszych zespołów na Dzień Sołtysa,  przygotowania do świąt majowych, do Małego Konkursu Recytatorskiego i do eliminacji rejonowych do Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu, imprezy w bibliotece, konkursy czytelnicze oraz organizacja Gminnego Dnia Dziecka.

Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce po modernizacji wygląda zupełnie inaczej, zarówno  wewnątrz jak i zewnątrz budynku. Biblioteka jest najpiękniejsza w regionie, zachęca do wypożyczania i czytania książek.Od roku plac zabaw przy Ośrodku Kultury tętni życiem od rana do późnych godzin. Przyjemnie jest patrzeć jak dzieci radośnie bawią się, a rodzice odpoczywają na ławeczkach.

Na oficjalne otwarcie OKS zaprosimy wszystkich już w maju. Tymczasem podajemy godziny otwarcia na miesiąc kwiecień, od maja godziny ulegną zmianie.Rozpoczną się ciekawe zajęcia  artystyczne dla dzieci i warsztaty dla młodzieży. W niedzielę 15 maja odbędzie się recital popularnej, wspaniałej aktorki teatralnej i filmowej  oraz pisarki – Laury Łącz. Zapowiedzi innych wydarzeń nastąpią później.Wraz z wiosną.ZAPRASZAMY do nowej, starej siedziby

Czekamy na Was.

Post a Comment